Kampanyalı Ürünler
Yeni Ürünler
Markamız
Ödeme

İstanbul için dilerseniz Kapıda Ödeme seçeneğiyle Nakit veya Kredi kartınızla güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Lüks Paket

Ürün Koduerz-1
Marka GÖKBAYRAK
Fiyat 79.90 TL
Beğeni Durumu Oy Verilmemiş
Stok Durumu Stoklarımızda
Bu Ürünü Paylaşın :

50 ADET ve ÜZERİ ALIMLARINIZ İÇİN LÜTFEN BİZİ ARAYINIZ!

(212) 672 54 01

 

PAKET İÇERİĞİ : 

(5 X 1KG Ürün, Karton Kolide Gönderilecektir.)


Baldo Pirinci

Ülkemizde bilinirliği en yüksek olan ve tüketici tarafından en çok tercih edilen bu pirinç, tüketicimize tat, lezzet ve pilav kalitesi olarak en üst düzeyde tatmin eden bir pirinçtir. Su çekme kapasitesi yüksektir.

1. SINIF  1 KG LÜX BALDO PİRİNÇ


Dermason Kuru Fasulye

Niğde dermason fasulyesi, toprak özelliği ve kar suyu ile beslenerek yetişmesi, çabuk pişmesi, ince kabuklu ve lezzetli olmasından dolayı tercih edilir. Uzun süre dayanabilen bu kuru fasulye türünde böceklenme riski çok azdır. Bu nedenle kuru fasulyenin yöresel farklılığı önemlidir.


Kırmızı İç Mercimek

Mercimeğin tohumlarında % 23 protein bulunur. Bu oran kabuğu çıkarılan tohumlarda % 26'ya çıktığı için mercimek içerik bakımından zengin bir bakliyat olarak kabul edilmektedir. Gökbayrak olarak, mercimekleri renk ayırıcıdan geçirerek en üst kalitede işleyen Gaziantep merkezli tedarikçilerimiden, temin etmekteyiz.


Yeşil Mercimek

Gökbayrak, kalitesi ve tadından dolayı Kanada kökenli yeşil mercimeği tercih etmektedir. Yeşil mercimekte renk bir kalite kriteri olarak önemli bir unsurdur ve ürün eskidikçe rengide koyulaşmakta ve kahverengiye dönüşmektedir.


Koçbaşı Nohut

Ülkemizde en fazla ekilen baklagil olan nohutun yağ düzeyi düşüktür, kolestrol içermez. Aynı zamanda kalsiyum, magnezyum, fosfor, potasyum, bakır, manganez, betakaroten ve folik asit açısından zengindir. Gökbayrak nohutları, kalbur dökümü yüksek, iri, koçbaşı cinsidir. Nohutta da yöresel farklılıklar önem olduğundan, bu konudaki tercihimizi Nevşehir yöresinden yana kullanmaktayız.

Yazılmış yorum yoktur.
Yorum Yazın :
Adınız: E-Posta Adresiniz: Yorumunuz: Oy ver:   Kötü             İyi Güvenlik Kodu: Güvenlik Kodu Yorum Ekle
Garanti