Kampanyalı Ürünler
Yeni Ürünler
Markamız
Ödeme

İstanbul için dilerseniz Kapıda Ödeme seçeneğiyle Nakit veya Kredi kartınızla güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Hesaplı Paket

Ürün Koduerz-2
Marka GÖKBAYRAK
Fiyat 69.90 TL
Beğeni Durumu Oy Verilmemiş
Stok Durumu Stoklarımızda
Bu Ürünü Paylaşın :

50 ADET ve ÜZERİ ALIMLARINIZ İÇİN LÜTFEN BİZİ ARAYINIZ!

(212) 672 54 01

 

 

PAKET İÇERİĞİ : 

 

(5 X 1KG Ürün, Karton Kolide Gönderilecektir.)

 

Osmancık Pirinç

Trakya Tarımsal Araştırma Enstitüsü tarafından "Rokka" ve "Europa" adlı iki İtalyan çeltik tohumunun melezlenmesi ile elde edilen bir çeltik çeşididir. Normal bir Osmancık pirincin 1000 tane ağırlığı 24-25 gr. veya 25 gr. üstü olabilir. Bu değer 27 gr.'a kadar da çıkabilmektedir. Tane uzunluğu 6mm. ve üstüdür ve uzun tane sınıfına girmektedir.

1.SINIF OSMANCIK PİRİNÇ (1 KG)

TÜRK GIDA KODEKSİ PİRİNÇ TEBLİĞİNE GÖRE SINIFLANDIRILMIŞTIR.


Dermason Kuru Fasulye

Niğde dermason fasulyesi, toprak özelliği ve kar suyu ile beslenerek yetişmesi, çabuk pişmesi, ince kabuklu ve lezzetli olmasından dolayı tercih edilir. Uzun süre dayanabilen bu kuru fasulye türünde böceklenme riski çok azdır. Bu nedenle kuru fasulyenin yöresel farklılığı önemlidir.


Yaprak Mercimek

Mercimeğin tohumlarında % 23 protein bulunur. Bu oran kabuğu çıkarılan tohumlarda % 26'ya çıktığı için mercimek içerik bakımından zengin bir bakliyat olarak kabul edilmektedir. Gökbayrak olarak, mercimekleri renk ayırıcıdan geçirerek en üst kalitede işleyen Gaziantep merkezli tedarikçilerimiden, temin etmekteyiz.

Gaziantep yöresinin ürünüdür. Daha çabuk pişer ve vitamin değerleri daha yüksektir.


Pilavlık Bulgur

Durum buğdaylarının modern makinalarda işlenmesi ile elde edilen besleyici özelliği yüksek önemli bir ürünümüzdür. Gökbayrak olarak, sağlığımız için daha yararlı, özellikle besinsel liflerle zengin mat, esmer, koyu sarı renkli yüzeyi daha pürüzlü ve kepekli olan bulgur çeşitlerini tercih ederek tüketicilerimize sunmaktayız.

 

Koçbaşı Nohut

 

Ülkemizde en fazla ekilen baklagil olan nohutun yağ düzeyi düşüktür, kolestrol içermez. Aynı zamanda kalsiyum, magnezyum, fosfor, potasyum, bakır, manganez, betakaroten ve folik asit açısından zengindir. Gökbayrak nohutları, kalbur dökümü yüksek, iri, koçbaşı cinsidir. Nohutta da yöresel farklılıklar önem olduğundan, bu konudaki tercihimizi Nevşehir yöresinden yana kullanmaktayız.

Yazılmış yorum yoktur.
Yorum Yazın :
Adınız: E-Posta Adresiniz: Yorumunuz: Oy ver:   Kötü             İyi Güvenlik Kodu: Güvenlik Kodu Yorum Ekle
Garanti